В Южному 20 вересня відбудеться засідання виконкому

Городская хроника

У вівторок, 20 вересня, заплановане засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено 32 питання. Члени виконкому планують встановити новий розмір плати за харчування учнів шкіл нашої громади, погодити внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, Програми соціального захисту окремих категорій населення, а також до Програми розвитку інфраструктури. В останній зокрема хочуть передбачити проведення низки ремонтних робіт, аби забезпечити тимчасовим житлом вимушених переселенців (планується додати до Програми капітальний ремонт частини будівлі по вул. Будівельників 7/4; реконструкцію будівлі адміністративного приміщення зі створенням  на другому та третьому поверхах гуртожитку за адресою: смт Нові Біляри, вул. Лиманна, 2. Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що планується також провести реконструкцію нежитлових приміщень в житлові, які розташовані на першому поверсі гуртожитку в Южному по вул. Новобілярська, 26-Б. Там теж мають намір створити умови для проживання ВПО.

Одне з питань порядку денного стосуватиметься внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Муніципальна варта». Згідно Указу Президента України від 12 серпня щодо продовження строку дії воєнного стану ще на 90 діб, виникає необхідність у виділенні додаткових коштів на оплату праці працівникам відділу охорони вказаного підприємства. Також члени виконкому мають затвердити нові тарифи на послуги КП «Екосервіс» та КП «Южненське узбережжя» для бюджетних, комунальних підприємств, ОСББ та інших підприємств міста. Зазначимо, що на виконкомі планується затвердити звіт щодо фінансово-господарської діяльності «Южненського узбережжя» за минулий рік, яке очолює депутат міськради Олександр Ануфрієв. Нагадаємо, вказане підприємство було створено за ініціативи більшості представників депутатського корпусу в березні 2021 року з метою забезпечення належного утримання територій узбережжя, рекреаційних зон та пляжів, територій загального користування нашої громади в належному санітарно-технічному стані.

На засіданні виконкому розглянуть заяви декількох підприємців щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Мова йде про рекламний засіб супермаркету «АТБ» по проспекту Григорівського десанту, 14-А  та рекламний щит і банер на фасаді перукарні по вул. Хіміків, 20-Б. Термін дії дозволу в разі його погодження членами виконкому буде наданий підприємцям на п’ять років.

Ще одне питання порядку денного стосуватиметься надання повноважень посадовим особам на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території Южненської ОТГ. Зробити це планується з метою забезпечення ефективного попередження та своєчасного виявлення правопорушень та притягнення винних осіб у їх скоєнні до адміністративної відповідальності. Одне з основних питань, що розглядатиметься членами виконкому – схвалення проєкту рішення щодо внесення змін та доповнень до бюджету Южненської громади на 2022 рік та винесення його на розгляд сесії міськради, засідання якої заплановане в четвер, 22 вересня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.