В Южненській ОТГ видали майже 700 продуктових наборів людям похилого віку

Городская хроника

За підтримки обласного Координаційного штабу Одеської області в Южненській ОТГ надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів жителям нашої громади віком 75+. Станом на 3 грудня видано близько 700 боксів загальною вагою 7 тонн. Про це повідомили на сторінці міського Координаційного штабу в Facebook.

Також повідомляється, що Южненська громада отримала від Координаційного гуманітарного штабу Одещини (допомога від Агентства ООН у справах біженців UNHCR):

  • 250 ковдр;
  • 250 матраців;
  • 250 подушок;
  • 250 наборів постільної білизни;
  • 250 рушників;
  • 250 розкладних ліжок.

Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Южненській громади продовжує видачу гуманітарної допомоги (спільний продуктовий набір) внутрішньо переміщеним особам, які перебувають в нашій громаді з 24 лютого 2022 року. Штаб знаходиться в приміщенні Палацу культури «Дружба» і працює в будні дні з 10:00 до 13:00.

Зазначимо, що 4 січня з 14:00 до 17:00 в ПК відбудеться видача гігієничних наборів для багатодітних родин ВПО. При собі необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення багатодітної сім’ї або свідоцтва про народження дітей.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.