В Южненській ОТГ волонтерка налагодила процес виготовлення бліндажних свічок для ЗСУ

Городская хроника

Волонтерка Наталя Ковтун продовжує виготовлення бліндажних свічок для українських захисників. І за їх кількістю зовсім скоро вийде на промисловий рівень – повідомили в Штабі волонтерів Южненської громади. Тож є велика потреба в матеріалах: пустих банки від консервів, паштету, котячого корму (великі не підходять); парафін (підходить будь-який: брудний, старий, чистий, фарбований, ароматизований); віск, стеарин, тощо; картон гофрований (3-5 шаровий).

Також Наталя пропонує приєднатися до процесу виготовлення свічок. Усі тонкощі майстриня розповість. Звертатись можна телефоном: (063) 39-722-52. Якщо ви не маєте необхідних матеріалів, але хочете підтримати цей напрямок, можна робити донати на картку: 44-41-11-44-43-51-59-50 PayPal: kovtunnatala46@gmail.com.

В Штабі волонтерів пояснили, що бліндажні свічки потрібні, аби покращити побутові умови бійців у польових умовах. Запаливши їх, можна зручніше та швидше розігріти їжу, або зігрітися самим, ніж, коли доводиться шукати хмиз і розводити багаття.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.