В Южненській ОТГ станом на червень налічується близько 4 тисяч переселенців

Городская хроника

Після початку повномасштабної війни наша громада стала прихистком для жителів низки областей. Як повідомили Yuzhny.info в управлінні соціальної політики Южненської міськради, станом на 27 червня поточного року, в нашій ОТГ після 24 лютого 2022 року взято на обілк 3 959 внутрішньо переміщених осіб. З них:

  • 1 920 – дорослі;
  • 1 135 – діти;
  • 188 – люди з інвалідністю;
  • 716 – пенсіонери.

Із загальної чисельності дітей ВПО дошкільнят – 348, дітей шкільного віку – 787.

Зазначимо, що найбільша кількість вимушених переселенців прибула в Южненську громаду з Миколаївської (1 978), Херсонської (949), Донецької (457) областей. В списку областей, звідки приїхали ВПО в нашу ОТГ, також вказані Харківська, Київська, Луганська, Чернігівська, Херсонська, Сумська, Запорізька, Дніпропетровська, Житомирська, Волинська, Одеська області.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южненській ОТГ станом на червень налічується близько 4 тисяч переселенців

  1. Грамада стала прихистком?? А что вы сделали для людей? Южненские рантье взвинтили цены на квартиры с шёпотом переселенцы же приедут. Продуктовые наборы раз в месяц.

  2. Кров за кров смерть за смерть Виганяймо росіян з нашої української землі Росіяни стратегічні вороги українського народу Війни голодомори і концтабори це все справа їх російських окупантів ….Росіяни народ окупант

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.