В Южненській ОТГ озвучили, скільки коштів витратили на підтримку ЗСУ

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 21 березня, яке проходило в спорткомплексі «Олімп», погодили звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Южненської громади за 2023 рік. З цього питання доповідала начальниця управління економіки Наталя Гнєушева. В звіті зазначається, що основну увагу було приділено заходам щодо підвищення безпеки, а також тим, що спрямовані на допомогу ЗСУ і теробороні, а саме:

  1. підтримка в питаннях матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ (субвенції з місцевого бюджету державному);
  2. сприяння в забезпеченні матеріально-технічної бази ЗСУ (субвенції з місцевого бюджету до обласного бюджету Одеської області);
  3. підтримка щодо підвищення ефективності діяльності підрозділів Одеської прикордонної служби;
  4. підтримка в питаннях матеріально-технічного забезпечення відділення поліції №4;
  5. підтримка органів державного управління інших рівнів (матеріально-технічне забезпечення військової частини та відділення поліції ОРУП №2 Головного управління Нацполіції в Одеській області).

На ці заходи видатки бюджету Южненської громади склали 50,5 млн гривень, тоді як у 2022 році вони складали 14,8 млн гривень.

В межах місцевої Програми підготовки тероборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву, посилення заходів громадської безпеки в Южненській громаді було здійснено:

  • придбання аеродромного пересувного джерела живлення АПДЖ–45/1800-1 для військової частини  А0515 ЗСУ;
  • придбання модуля для вантажівок і легкового комерційного транспорту Х-431, HDIII PRO LAUNCH, автомобільного мультимарочного сканера Х-431,HDIII PRO SE LAUNCH, квадракоптера з додатковою комплектацією (DJI Mavic 3 Enterprise BATTERY kit) у кількості 40 одиниць для військової  частини А7382 ЗСУ;
  • покращення матеріально-технічної бази військової частини А4576 ЗСУ, шляхом придбання військової техніки;
  • придбання комплекту обладнання для автономного лазне-прального модулю 2.3 для особового складу військової частини  А1785 ЗСУ;
  • придбання запасних частин для бойових кораблів та катерів, дизельних теплових пушок непрямого нагріву (2 одиниці); закупівлю будівельних матеріалів, фарб, інструментів та знаряддя для благоустрою місць перебування особового складу військової частини А2238 ЗСУ. 

Крім того, штурмовий полк «Цунамі» Департаменту поліції особливого призначення  «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» було забезпечено у натуральній формі на безоплатній основі продуктами харчування з довготривалим терміном зберігання зі сформованого матеріального резерву Южненської громади.

В межах місцевої Програми підвищення ефективності діяльності підрозділів Одеського прикордонного загону для виконання бойових завдань 26 прикордонного загону Державної прикордонної служби України (військова частина 2138) придбано тепловізійно-оптичні придали у кількості 18 штук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.