В Южненській ОТГ хочуть сформувати громадську раду при виконкомі

Городская хроника

В нашій ОТГ мають намір створити громадську раду при виконавчому комітеті Южненської міськради. На сторінці ЮМР в Facebook розмістили оголошення про початок збору пропозицій від громадських організацій для включення їх представника до складу ініціативної групи, яка буде в подальшому займатися формуванням складу громадської ради.

«При обранні кандидатів до складу ініціативної групи буде врахований досвід наданих представників, а також громадських об’єднань, що їх висувають. Пропозиції приймаються на електронну пошту veroklima77@gmail.com в термін до 25 січня 2024 року (включно). В заяві треба вказати прізвище, ім’я, по-батькові кандидата до складу ініціативної групи, а також назву громадського об’єднання, яке він представляє та посаду в цій організацій», – говориться в повідомленні.

Відповідальна за збір інформації – начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Вероніка Клімова (04842 3 30 03). В коментарі нашому виданню вона пояснила, що основне завдання громадських рад — представляти інтереси жителів громад під час формування та реалізації політики на місцях. Цей консультатично-дорадчий орган повинен буде інформувати населення нашої ОТГ про результати своєї діяльності й забезпечувати зв’язок між органами влади та громадськістю, пропонуючи на розгляд питання, які мають важливе суспільне значення. Цей орган працюватиме над підвищенням прозорості, підзвітності та ефективності органів влади.

Суттєво розширила права та можливості громадських рад Постанова КМУ від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Ця постанова дала право таким радам подавати пропозиції щодо підготовки проєктів нормативно-правових актів, розгляд яких є обов’язковим, а також здійснювати контроль за діяльністю органу влади. Про це повідомляє prosvita.nazk.gov.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.