Травмування дітей

Городская хроника

Опіки є найбільш поширеним різновидом  існуючих побутових травм, як по всій країні так і в нашому місті. Так, треба зазначити, що більшу частину опіків отримують саме діти. Як правило, вони отримують опіки окропом, а саме: гарячою кавою, чаєм, молоком, водою чи їжею.

Протягом січня місяця 2018 року Южненським відділенням поліції зареєстровано 4 факти отримання опіків малолітніми дітьми, хоча за весь 2017 рік таких фактів буловстановлено всього 14.

Зазвичай, дітей разом з батьками направляють на стаціонарне лікування до опікових центрів в м.Одеса, де вони проходять лікування близько тижня. Більшість з них – це діти віком від 1-го до 4-х років, які отримали травми через свою вікову активність та зацікавленість у всьому навколишньому, а також внаслідок недостатньої належної уваги з боку своїх батьків. Як правило, всі сім’ї, в яких виникають подібні ситуації – благополучні, що перевіряється та підтверджується в ході розгляду спільно зі службою у справах дітей Южненської міської ради повідомлень про травми. З батьками малолітніх проводяться профілактичні бесіди з приводу належного виконання ними батьківських обов’язків. Також батьки попереджаються про адміністративну відповідальність за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення, яка говорить про ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. Відповідальність за вказане правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн).

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

Бережіть своїх дітей!

Не залишайте їх без нагляду, щоб не причинити їм біль і страждання.

Представник пресс служби Южненського ВП Чумак Я.В.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.