Шкільне харчування: в Южному одеський виробник презентував ексклюзивні булочки (фото)

Городская хроника

В другій школі 11 листопада відбулась презентація булочок (вид “Пелюстка”) від одеського виробника «Хлібний будиночок». Їх особливість в тому, що виготовлені вони на пару, що є більш корисним для харчування дітей. Керівництво пекарні показало свою продукцію представникам шкільних їдалень Южного, які мали змогу особисто спробувати на смак вироби та на місці приготувати з них сендвічі, продумати, які саме інгредієнти використовувати для цього. Як повідомила в інтерв’ю Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Южненської міськради Олена Баранецька, окрім шкіл, цільнозернові булочки планується запропонувати і для їдалень дитячих садків. Презентація сьогодні відбулась і там, зокрема, в дитсадку №5 «Теремок».

«Я спеціально запросила представників всіх шкіл для того,  щоб вони на власні очі подивилися, як ці булочки виглядають, щоб самі їх скуштували. В ході бесіди прийшли до того, що підприємство підготує нам комерційну пропозицію і вже з наступного року (з січня) можемо починати працювати з цим постачальником. Далі буде видно, я думаю, що дітям сподобається. Найголовніше, що ці вироби не печені, не смажені, а виготовлені на пару і цільнозернові. Це здорове харчування і до того ж дещо новеньке в шкільному меню», – розповіла Олена Баранецька.

Пекарня «Хлібний будиночок» на українському ринку більше семи років, продукція підприємства представлена в низці мереж супермаркетів, зокрема, в «Сільпо», «АТБ», «Копійка», «Таврія», «Обжора», «Метро». Як розповів Yuzhny.info співзасновник компанії Ігор Іоганов, окрім Южненської ОТГ свої булочки презентували також в Авангардівській громаді, до цього – в Чорноморській, де вже вдалося реалізувати даний проєкт.

«Зараз ми виходимо вже на міжнародний ринок, на експорт. В Європу будемо поставляти нашу продукцію в замороженому вигляді. У нас є патент на ексклюзивну булочку, яка виготовляється на пару. Чим вона унікальна? Тим, що зберігає всі свої корисні хлібні властивості. Цю продукцію ми презентуємо саме для дітей, які навчаються в школах чи ходять в дитсадки, аби вони отримували правильне здорове харчування, яким на сьогоднішній день опікується перша леді України Олена Зеленська. Даний проєкт ми вже реалізувати в Чорноморську, там діти вже їдять наші булочки, бо це трендово, сучасно, адже діти полюбляють сендвічі та бургери, а ми даємо можливість використовувати для цього булочки на пару. Це і смачно, і корисно. В Одесі також маємо намір реалізовувати цей проєкт.

Сьогодні ми зустрілись з представниками всіх шкіл Южного і керівником управління освіти, всі спробували нашу продукцію. Наша ідея присутнім сподобалась, впевнений, що з наступного року ми почнемо співпрацювати і з южненьскими  навчальними закладами», – зазначив Ігор Іоганов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Шкільне харчування: в Южному одеський виробник презентував ексклюзивні булочки (фото)

  1. Интересно, этот хлебный будиночок когда-нибудь заставят класть в упаковку столько хлеба по весу, сколько у них написано? Написано 325 грамм, кладешь на весы – а там 298.
    Воруют, сволочи.

  2. Ух как аппетитно вы Юлия зафоткали бутербродик, слюнки потекли!!
    Любимая школа моя! Процветания ей, развития! Столовая в школе – самое любимое моё местечко было)))

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.