Підготовка до можливих блекаутів: в Южному на 2024 рік створять запас пального для КП

Городская хроника

На засіданні виконкому 29 листопада погодили внесення змін та доповнень до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Южненської громади, а також номенклатуру та обсяги місцевого матрезерву на 2024 рік.

Як доповів під час засідання начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Вадим Ферябов, на підставі звернень керівників декількох комунальних підприємств, планується створити на наступний рік запаси та придбати пально-мастильні матеріали на випадок тривалого відключення електроенергії. Пальне необхідне для забезпечення роботи дизгенераторів, які раніше отримали об’єкти критичної інфраструктури міста.

Вадим Ферябов: «У зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією РФ проти України, на підставі звернення керівників комунальних підприємств і враховуючи протокол №13 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 9 листопада, з метою забезпечення функціонування критично важливих об’єктів для життєдіяльності населення громади в умовах воєнного стану пропонується внести зміни до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків НС на території Южненської ОТГ. А саме: придбання та створення запасів пально-мастильних матеріалів для КП «Южводоканал» та «Южтеплокомуненерго» в разі повного блекауту».

В подальшому цей проект рішення буде винесено на затвердження депутатів на наступну сесію, яка планується в середині грудня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Підготовка до можливих блекаутів: в Южному на 2024 рік створять запас пального для КП

  1. Пусть будет проклят тот день, когда я родилсяна на этой украинской геноцидной агрессорской стране, среди полоумной нации х*хлов, чубатых и ж*дов! Чтобы вас, тв*рей, быстрее Россия победила, убила и инвалидами сделали!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.