На ОПЗ готуються до Великодня і почали випікати паски

Городская хроника

Цієї неділі в Україні відзначатимуть одне з найголовніших християнських свят – Великдень, з яким пов’язано чимало звичаїв. Найпопулярнішим з них є традиція випікання паски. В Акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод» майстрині кондитерської дільниці КГХіТ своїми вмілими руками за багаторічною традицією почали випікати паски. Про це 13 квітня повідомили в пресслужбі заводу, зазначивши, що цьогоріч святкову випічку передадуть також і нашим Воїнам ЗСУ.

«Під час приготування та випікання пасок на території комплексу громадського харчування і торгівлі вирують неймовірні аромати. Усі робітники, задіяні у процесі приготування святкової випічки, працюють особливо старанно – адже великодня паска це не звичайна випічка, а дуже символічна святкова страва, яка уособлює у собі побажання добробуту й миру, воскресіння й утілення в життя найкращих надій і побажань.

На честь Великодня до свого святкового столу отримають паски та писанки, виготовлені турботливими руками працівників КГХіТ АТ «ОПЗ», і наші військові. В такий день кожна людина має відчути турботу та підтримку, а особливо ті, хто знаходиться далеко від родини і захищає нас», – зазначили в пресслужбі заводу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На ОПЗ готуються до Великодня і почали випікати паски

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.