В Южному Палац культури запускає новий проєкт

Городская хроника

В Палаці культури «Дружба» з наступного тижня розпочнеться цикл зустрічей  «розМовного клубу», запрошуються всі бажаючі, вхід вільний. Це новий проєкт ПК, який місяць тому анонсувала режисерка закладу Анастасія Притикіна. Тоді в інтерв’ю Yuzhny.info вона розповіла, що ідея полягає в тому, аби зібрати людей, які хотіти б почати говорити українською мовою, вечори проходитимуть в легкому розважальному форматі.

«Це не курси, не уроки мови. Будемо шукати варіанти, щоб це втілити в ігровій пізнавальній формі, невимушено», – поділилася Анастасія Притикіна.

Перша зустріч клубу запланована 21 березня (вівторок) о 18:00 в кабінеті №216 (другий поверх ПК «Дружба»). Про це повідомляється на сторінці Палацу культури у Facebook.

«Запрошуємо усіх бажаючих лагідно українізуватися. На вас чекає затишна атмосфера, цікавинки про українську мову, неформальна бесіда, можливість послухати та поговорити українською, чай та кава», – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.