Южненські зооволонтери поїхали в Херсон надати допомогу постраждалим тваринам

Городская хроника

Южненські волонтери, які опікуються тваринами, вирушили в Херсон, аби перевезти декілька чотирилапих і допомогти їм в подальшому знайти нові сім’ї в нашій громаді. Про це 7 червня у Facebook повідомила волонтерка Світлана Компанієць. Вона розповіла, що її колеги повернуться в Южне вже сьогодні ввечері, тому пошук нових господарів для постраждалих пухнастиків вже розпочався.

«Допоможемо врятувати кілька кудлатих життів та звільнити місця в зоні лиха для нових нещасних тварин, які потрапили в біду. Приймаємо замовлення на тварин. Хто готовий взяти до себе кішок, собак, кошенят чи цуценят, які постраждали внаслідок прориву Каховської ГЕС? Телефонуйте 093 505 73 91, 066 23 47 294. Можливо, Ви готові взяти вже адаптовану, здорову, щеплену, стерилізовану тварину, яка знаходиться під опікою? Тоді звільниться місце для нового порятунку. Можна знайомитись вже зараз. Потрібна допомога в оплаті дороги та інших витратних матеріалів», – розповіла Світлана Компанієць.

Благодійну фінансову допомогу можна надіслати на карту ПриватБанк 4731 2196 4963 9857 (Галина Борзікова) з позначкою: «Херсон».

PayPal: gborzikova@gmail.com

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.