Южненська громада провела в останню путь 34-річного військового Олексія Мальченка (фото)

Городская хроника

Ще один чорний день в Южненській громаді, ще одні нескінчені сльози матері над труною сина … 26 червня южненці попрощалися зі своїм Захисником – солдатом ЗСУ, водієм-електриком другого стрілецького взводу військової частини А4437 Олексієм Вікторовичем Мальченком, 1988 року народження. Він був призваний на військову службу по мобілізації 25 березня 2022-го. Наш Герой загинув 22 червня цього року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новотягинка Херсонської області.

Панахида відбулась біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги. Провести в останню путь Воїна-земляка прийшли його родина, побратими, друзі, колеги, представники міської влади. О 10:00 відбулась загальноміська хвилина мовчання в пам’ять за загиблим Героєм України. 26 червня в нашій ОТГ оголошено Днем жалоби, тому на будівлях були приспущені державні прапори.

З прощальним словом звернувся Южненський міський голова Володимир Новацький, який з сумом повідомив, що наша громада прощається вже з 24-м Захисником.

«Сьогодні трагічний день для нашої громади. Олексій віддав своє життя за Батьківщину, за кожного з нас. Він не ховався від повісток і військкомату, він взяв зброю в руки і пішов захищати нас від рашистської навали. Хочу висловити співчуття рідним і близьким Олексія, мені важко навіть уявити, що зараз коїться в них на душі… Я хочу подякувати батькам нашого Воїна за те, що вони виховали такого сина, який став Героєм. Сьогодні задача влади зробити все можливе, щоб ці Захисники, які віддали своє життя за Україну – увійшли в історію нашої громади, щоб про них пам’ятало майбутнє покоління. Ми це обов’язково зробимо. Слава Олексію! Вічна йому пам’ять. Слава всім нашим хлопцям, які зараз боронять зі зброєю в руках нашу державу. Слава Україні!» – озвучив Володимир Новацький.

Олексій Мальченко з 2010 року був працівником ДП «Морський торговельний порт «Південний». Голова профкому порту Сергій Маслов під час траурної церемонії озвучив, що Олексій 11-й портовик, який загинув в російсько-українській війні.

«В нас на підприємстві більше, ніж 390 працівників наразі несуть службу в ЗСУ. Сьогодні ми прощаємся з нашим співробітником, який чесно працював на благо нашого підприємства і держави. Він був водієм навантажувача, приходив на роботу, сумлінно працював, отримував зарплату і подумати не міг, що настануть такі часи, коли він піде захищати нас з вами… Від порту я можу сказати одне, що сам на сам з таким горем сім’ї наших працівників ми не залишимо», – запевнив Сергій Маслов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: