Южненська громада передала на фронт продукти для полку спецпризначення «Цунамі»

Городская хроника

Южненська громада долучилась до підтримки полку спецпризначення «Цунамі», який входить до складу новоствореної штурмової бригади «Лють» – це воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка, сформований для відсічі та захисту України від збройної агресії РФ. Нагадаємо, що в січні 2023 року МВС почало формування штурмових бригад «Гвардії наступу», куди зокрема і входить бригада «Лють». Основу підрозділів склали чинні поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. Саме для них Южненська ОТГ сьогодні передала продукти довготривалого терміну зберігання на суму близько 1,5 млн гривень:

  • макарони;
  • консерви (кілька в томатному соусі);
  • каші (рисова з яловичиною, свининою; перлова з яловичиною, свининою; гречана зі свининою; ячнева з яловичиною і свининою);
  • згущене молоко.

До завантаження транспорту продуктами долучилися працівники КП «Муніципальна варта», загалом вдалося наповнити харчами один бус та вантажівку. Як повідомив керуючий справами виконкому Владислав Терещенко, далі вантаж відправлять нашим бійцям на передову. Представники військового формування подякували Южненській громаді за надану допомогу і зазначили, що наразі вона вкрай важлива і необхідна для наших Воїнів, які боронять Україну.

Нагадаємо, члени виконкому 20 липня прийняли рішення відпустити з матеріального резерву виконавчого комітету продукти харчування Одеській обласній організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ  України  з подальшою передачею штурмовому полку «Цунамі» ДПОП «ОШБ НПУ «Лють» для забезпечення потреб підрозділу. Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконкому підготував необхідні документи щодо передачі продуктів згідно з порядком встановленим чинним законодавством.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Южненська громада передала на фронт продукти для полку спецпризначення «Цунамі»

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.