Южне відвідала мобільна мультидисциплінарна команда ментального здоровʼя

Городская хроника

Мобільна мультидисциплінарна команда ментального здоровʼя разом з директоркою Центру реабілітації матері та дитини Наталією Одарій-Захар’євою відвідали Южненську ОТГ.  За запитом громади у складі команди були такі фахівці:

  • психолог;
  • логопед;
  • лікар-психіатр;
  • лікар-невролог дитячий.

Всього було обстежено 23 дитини, з них – троє діток з числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської, Донецької та Сумської областей.  Під час виїзної консультації та обстеження найбільше дітей було із розладом аутистичного спектру та затримкою мовленнєвого розвитку. Про це 17 листопада повідомили в ДЗ «Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України».

«Виїзд відбувся на підтримку Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційованою першою леді Оленою Зеленською. Окрема вдячність керівниці Южненськоно центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяні Рибаковій та всьому медичному колективу за організацію виїзду і відбору потенційної групи дітей з батьками, які потребують нашої допомоги», – говориться в повідомленні.

Мультидисциплінарний підхід у системі охорони здоров’я – це  взаємодія лікарів різних спеціалізацій у веденні одного пацієнта, що дає можливість оптимізувати і діагностику, і лікування, і таким чином забезпечує досягнення найкращого результату. Якщо ж говорити про мультидисциплінарну команду у системі охорони ментального здоров’я, то це – група фахівців різних спеціальностей, які надають послуги для забезпечення відновлення пацієнта. Мобільні мультидисциплінарні команди виїжджатимуть як до дорослих пацієнтів, так і дітей.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Южне відвідала мобільна мультидисциплінарна команда ментального здоровʼя

  1. Цели нет. Или не описана. Тоже самое , что что сесть в машину или в такси и кататься по дорогам широкой страны.. больной общается с больными. Это ШЕДЕВР современной медиашизофрении

  2. Самая большая проблема медицины это ее расстройство. Расстройство инструмента не даёт музыки . Расстройство медицины не даёт здоровья. Здоровье , как музыка . Если не играет, все болеют и умирают.

  3. Красивые слова о медицине. Это ШЕДЕВР. Звучит как красивая музыка

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.