ДП “МТП “Південний” вітає свою колегу, Олену САМУНЬ, із важливою подією у її житті – виходом першої поетичної збірки під назвою «Відблиски»!

Городская хроника

Здавалось би, провідний бухгалтер централізованої бухгалтерії, професіонал з математичним складом розуму, логічним мисленням і раптом – поезія. Але так воно є, зібрана і зосереджена на роботі Олена, по-особливому відчуває життя, по-своєму бачить світ і вміє передати власні почуття і переживання у віршованій формі.

«Писала завжди. Про все що хвилювало в той чи інший період. В юності, звичайно, надихало перше кохання, пов’язані з цим емоційні переживання та відчуття. Любила рифмувати оригінальні привітання для друзів і знайомих, потім захопилась піснями. У студентські роки навіть зайняла друге місце на обласному конкурсі авторської пісні, де співала під власний акомпанемент на гітарі. Це завжди приносило задоволення і приємні відчуття», – розповідає Олена.

Потім сталась подія, яка змінила її світогляд. Несподівана втрата близької людини змусила переосмислити цінності і розставила пріоритети в іншому порядку. «Спочатку мені здавалось, що земля пішла з-під ніг. Почала писати мимоволі і зрозуміла, що стало легше, наче вірші лікували, знімали біль і тривогу. В них була надія, не пуста, не ілюзорна, основана на міцному фундаменті віри. Це стало тією життєдайною силою, яка мені була так необхідна. Як виявилось, іншим людям теж», – ділиться наша героїня.

Олена має почесний статус «Мати-героїня». Вона народила і виховує п’ятеро дітей.

Збірка не випадково має назву «Відблиски» . Це слово означає відображення часточок світла. Записані там вірші і справді передають особливі переживання нашої героїні, її роздуми і спостереження. Написані ще до війни, вони світлі і позитивні. Зараз Олена пише рідше.

Олена продовжує вчитись і працювати над своїм даром, бо талант, як відомо, на дев’яносто відсотків складається з праці. Сподівається, що війна скоро закінчиться і вже знає, як буде називатись наступна книга. До неї увійдуть вірші, написані під час війни.

Джерело інформаційного матеріалу сторінка ДП “МТП “Південний” у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “ДП “МТП “Південний” вітає свою колегу, Олену САМУНЬ, із важливою подією у її житті – виходом першої поетичної збірки під назвою «Відблиски»!

  1. Слушайте, это конечно хорошо, но это просто смешно, у нас в городе новостей нет совсем?

    1. Новости то есть, но на этом сайте НЕТ больше журналистов, как оказалось, здесь пишет Копытков, тот что кемпинг когда-то держал на море и ещё бадегу Амиру. Вот и делайте выводы.

  2. Не дай Бог ця Олена пише вірші окупаційною російською мовою Прокляну

  3. А ведь и правда, написано “стихи”, “блики” и имя на русском:)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.