До южненських школярів приїхав мобільний клас безпеки

Городская хроника

На подвір’ї Ліцею №1 в середу, 28 лютого, відбулася зустріч шкільної спільноти з представниками проєкту «Мобільний клас безпеки», який діє з метою підвищення культури безпеки серед учнів. Це спільний проєкт Національної поліції та ДСНС України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Всередині мобільного класу діти мали змогу одягнути форму працівників оперативних служб і перевтілитися в рятувальну команду. Про це повідомили на сторінці навчального закладу в Facebook, розмістивши фотозвіт з цього заходу.

«Це цікаво, це на часі, це незвично, особливо для учнів початкової школи. Мета проєкту – доступно пояснити дітям правила безпечної поведінки під час дії воєнного стану. Учні із зацікавленістю слухали про вибухонебезпечні предмети та правила пожежної безпеки, закріпили алгоритм дій при виявленні підозрілого предмету, побачили, як виглядають вибухові пристрої», – говориться в повідомленні.

Рятувальники та поліцейські навчали, як безпечно поводитись вдома, на вулиці та в школі. Пересувний безпековий простір продовжить свій курс навчальними закладами Одеської області, щоб ще більше дітей озброїти знаннями, які можуть врятувати життя, – зазначили в обласному управлінні ДСНС.

Джерело фото: сторінка Ліцею №1 у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “До южненських школярів приїхав мобільний клас безпеки

  1. Дякуємо. Дітям сподобалося, а головне те, що не мине безслідно. Діти обов’язково запам’ятають всю подану інформацію і навчаться поводити себе у разі небезпеки!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.