Через повітряну тривогу мітинг в Южному 8 травня скасували

Городская хроника

В понеділок, 8 травня, в День памʼяті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Южному було заплановано проведення мітингу біля центральної стели. Палац культури “Дружба” напередодні запрошував жителів нашої громади долучитися до заходу о 12:00, проте через сигнал повітряної тривоги, який пролунав якраз перед початком заходу, режисерка ПК Вероніка Дарієнко повідомила, що мітинг скасовується і запросила присутніх покласти квіти до пам’ятника Захисникам Вітчизни і пройти в найближчі укриття.  

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Через повітряну тривогу мітинг в Южному відмінили

Зранку 8 травня на сторінці Южненської міськради у Facebook було опубліковано звернення міського голови Володимира Новацького з нагоди Дня памʼяті та примирення.

«Дорогі ветерани та мешканці нашої громади! Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, який був встановлений Законом України з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Ми вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором, однак тепер це путінська росія. Сьогодні вони зазіхають на нашу територіальну цілісність, зруйнувавши мир та спокій в Європі. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти підступного агресивного сусіда-злочинця. Тримаймося, шановні земляки! Разом до Перемоги! Слава Україні! Її Героям слава!»

Зазначимо, Президент Володимир Зеленський пропонує встановити в Україні 8 травня День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, а 9 травня відзначати не День перемоги, а День Європи. Він подав у Верховну Раду законопроєкт про 8 травня і підписав указ про День Європи. У своєму сьогоднішньому відеозверененні Зеленський також зазначив, що саме 8 травня велич перемоги над нацизмом згадує більшість народів світу. Саме 8 травня 1945 року набрав чинності акт про беззастережну капітуляцію Вермахту. І саме 8 травня світ вшановує пам’ять усіх, чиї життя були забрані тією війною. 

“Це чиста історія, без ідеологічних домішок. І це – історія нашого народу, наших союзників, усього вільного світу. Сьогодні ми повертаємо її нашій державі. Сьогодні я подаю до Верховної Ради України законопроект, яким пропонується встановити 8 травня Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”, – озвучив Володимир Зеленський.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Через повітряну тривогу мітинг в Южному 8 травня скасували

  1. А 9 мая возложить цветы больше религия не позволяет, совсем недавно мер и его шестеры красовались с ленточками(сами знаете какими), быстро переобулись, ничего не скажешь.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.