Благодійний фонд «Серце Южного» роздав «гуманітарку» 500 жителям громади (фото, відео)

Городская хроника

Представники Благодійного фонду «Серце Южного», офіс якого розташований в нашому місті по вулиці Шевченка 18/4, в п’ятницю, 7 жовтня, на проспекті Миру організували роздачу чергової гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів. Благодійники вперше провели таку масштабну акцію, зібравши більше півтисячі жителів Южненської громади. В інтерв’ю Yuzhny.info засновник БФ Олег Пахолюк розповів, що раніше збирали людей групами, спочатку по 15-20 людей, потім по 50, згодом по 100. Він зазначив, що в пріоритеті на отримання продуктових наборів малозабезпечені мешканці, зокрема, пенсіонери; багатодітні сім’ї; вимушені переселенці. Вага одного набору складає близько 9 кг, в нього входить: ковбасні вироби, макарони, крупи, сир, паштет, солодощі, печиво, чай тощо.  Як зазначив Олег Пахолюк, на далі в планах організовувати подібні акції кожні два тижні, але вже збирати групи людей менші за обсягом, ніж сьогодні. Каже, що так буде більш зручніше і для волонтерів, і для самих людей.

«В нас є офіс, де щоденно з 9:00 до 18:00 працюють наші волонтери. Вони приймають заявки від людей, які потребують допомоги. Це вже не перша роздача «гуманітарки». Ми спочатку збирали людей групами, сьогодні ми зібрали більше 500 жителів громади, мали на меті допомоги якомога більшій кількості потребуючих, але все ж таки дійшли висновку, що краще повернутися до попереднього нашого формату. На далі будемо збирати по 30-40 людей. За три дні до сьогоднішнього заходу наші волонтери зв’язалися телефоном з кожним по списку, повідомили про місце та час видачі допомоги», – розповів Олег Пахолюк, засновник Благодійного фонду «Серце Южного».

Зазначимо, що даний фонд працює не лише на потреби людей, а й допомагає в матеріально-технічному забезпеченні наших військових. Нещодавно «Серце Южного» передало ЗСУ аерозольні фарби та портативні газові балони, які виконують функцію маскування техніки та забезпечення роботи газових пристроїв, а також захисні плитконоски, тепловізори, біноклі тощо. Крім того, благодійники надали фінансову підтримку для проведення ремонту транспортного засобу наших військових, які звернулись до фонду по допомогу. Більш детальніше про роботу БФ «Серце Южного» ви можете дізнатись на сторінці фонду в Instagram за посиланням –www.instagram.com/bfsy.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Благодійний фонд «Серце Южного» роздав «гуманітарку» 500 жителям громади (фото, відео)

    1. А в Южном разве иначе бывает??? Были и сегодня, одна сумасшедшая баба нагло лезла без очереди и толкала всех и молодых мам и пенсионеров с тележками!!!
      Но хочу выразить благодарность организаторам, не ожидала что такой достойный набор будут выдавать, действительно все вкусное и не дешёвое!!! Приятно! Благодарю ребят!

  1. добрый день и большое спасибо всему СЕРДЦУ ЮЖНОГО-очень отзывчивые и добрые люди в это тяжелое время-спасибо за помощь в виде проднаборов-здоровья всем и удачи!!!!!
    С ув Качко Николай

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.