65 тисяч гривень на одну особу: в Южному передбачили новий вид соцдопомоги з бюджету

Городская хроника

На минулій сесії депутати погодили внесення змін до Порядку використання бюджетних коштів згідно з Програмою соцзахисту та підтримки окремих категорій населення Южненської громади на 2024-2026 роки. Як повідомила Yuzhny.info Наталя Монастирська, начальниця управління соціальної політики Южненської міськради, відтепер в Южному надаватимуть фінансову допомогу в розмірі 65 тисяч гривень на одну особу южненцям з хронічною нирковою недостатністю, які потребують отримання програмного гемодіалізу в лікувально-профілактичних закладах Одеської області. В нашому місті таких шестеро жителів, вони вимушені три рази на тиждень їздити в клініку Одеси для отримання цієї медичної послуги. Люди звернулись до влади по допомогу. На місцевому рівні було вирішено здійснювати відшкодування вартості проїзду до лікувально-профілактичного закладу та в зворотному напрямку, шляхом надання одноразової матеріальної допомоги.

Аби отримати ці виплати, необхідно надати такі документи:

 • особиста заява;
 • копії паспорту та ідентифікаційного коду (при первинному зверненні);
 • копії висновку МСЕК про встановлення інвалідності (за наявністю);
 • довідки про доходи особи за шість попередніх місяців до звернення (пенсія, заробітна плата, державна соціальна допомога);
 • довідка з лікарняного закладу, що підтверджує отримання програмного гемодіалізу;
 • витяг з реєстру територіальної громади з відділу надання адміністративних послуг виконкому Южненської міськради про місце реєстрації особи;
 • номер рахунку, відкритий в установі банку.

Документи приймаються в міському Центрі надання соціальних послуг. Планується, що в березні зазначена категорія южненців зможе отримати матеріальну допомогу в розмірі 65 тисяч гривень. Для цього в міськраді заплановане засідання Координаційної ради, яка займається розглядом заяв від жителів нашої громади на отримання грошової допомоги за рахунок місцевої казни.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “65 тисяч гривень на одну особу: в Южному передбачили новий вид соцдопомоги з бюджету

 1. Надеемся, что хотя бы этих бедолаг ТЦК не отправит в окопы вместо себя. Ведь внешне они выглядят как обычные люди – видят, слышат, ходят сами. Недельку подержат такого в центре социальной поддержки и излечат любые болезни, навсегда.

 2. Учителям начинайте выдавать, у большинства из них зарплаты не хватает на элементарное, а профсоюз освитянский пусть идёт в ж..пу, взносы берете и толку ноль.

 3. Напишіть зрозуміло. Що компенсують? Дорогу? Який бюджет міста? Нічого не зрозуміло. Роз’яснення нема. Пропаганда незрозуміла

  1. Скажіть, а що саме вам не зрозуміло в цьому реченні: “на відшкодування вартості проїзду до лікувально-профілактичного закладу та в зворотному напрямку, шляхом надання одноразової матеріальної допомоги”? Слово “відшкодування”? – це компенсація, “Проїзд”? – це вартість проїзду для цих людей, чи як ви висловились “на дорогу”. Яке вам потрібно роз’яснення? Сума допомоги вказана – 65 тисяч гривень на 1 особу на рік, яка категорія жителів Южного її може отримати теж вказано, на що саме – теж написано.

 4. Мне интересно, а о пенсионерах с пенсией 2500/3500 в этом государстве кто-то беспокоится?! И да, нет для них по факту не каких субсидий…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.