Міський голова Южного розповів про результати наради в Києві щодо тарифів

Видео

Міський голова Володимир Новацький повернувся зі столиці, де разом з іншими представниками Одеської області приймав участь у нараді, на якій обговорювались перспективи нового опалювального сезону 2022/2023. Про це він розповів у своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення у п’ятницю, 5 серпня.

«Хочу проінформувати, що я був у Києві на засіданні в Міністерстві регіонального розвитку, там відбулась зустріч з міністром, його заступниками і представниками компанії «Нафтогаз». З нашої області були представники обладміністрації і всі міські голови Одеського регіону. Основне питання, яке обговорювалось – забезпечення міст теплом. Газ буде, його сьогодні в державі достатньо. Ціна на газ залишається така, як і в минулому році. Тарифи підніматись не будуть. Різниця, безумного, буде, але її покриватимуть за рахунок місцевого бюджету. В минулому році на погашення різниці було виділено 17 млн гривень, якщо буде необхідність – то будемо розглядати це питання і цьогоріч. Ситуація, безумовно, дуже складна і корективи можуть вноситись у будь-який час, ми повинні розуміти, що йде війна. Ми всі дуже занепокоєні, аби не було обстрілів по нашим тепловим мережам, станціям, котельням, електротрансформаторним», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Міський голова Южного розповів про результати наради в Києві щодо тарифів

  1. А вы вопрос по поводу электроэнергии Иванова 24 забыли задать на вашем совещании, или просто “ОН ВАМ НАДО” мне и так хорошо в мэрии. Работники ходят в куртках, кандишен работает на полную. А что могу себе позволить, все равно бабло от налогоплательщиков.

  2. Да забыл написать что в нашем доме со всеми подсчётам электричестао по 5,20 грн за 1 кВт

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.