Міський голова Южного про збільшення кількості ВПО та заходи в порту Південний

Видео

В ранковому відеозверненні 25 липня на каналі южненського телебачення міський голова повідомив, що кількість вимушених переселенців в нашій громаді зростає. Володимир Новацький також озвучив, що в портах Одещини, в тому числі в Південному, з яких планується експортувати зерно, зараз проводяться відповідні заходи.

«В нашій громаді продовжується робота з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). На сьогодні їх вже 1770. В основному це люди, які приїхали до нас з Херсонської, Миколаївської, Донецької і Луганської областей. З переселенцями працюють наші волонтери. Хочу також сказати, що проводиться відповідна робота щодо вивозу зерна із портів Одеського регіону, в тому числі з порту Південний. Будемо надіятись, що заплановані заходи відбудуться», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, що першим в рамках деблокади може запрацювати Чорноморський порт, потім запрацює Одеський, а останнім – порт Південний. Про це в коментарі «Економічній правді» розповів заступник міністра інфраструктури та учасник української делегації на перемовинах Юрій Васьков.

Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук заявив, що домовленості про експорт українського зерна та часткове розблокування українських портів не означають покращення безпекової ситуації для жителів Одеської області.

«Деяка частина населення, чомусь, прийняла домовленості як те, що буде послаблено мінно-вибухову безпеку. Цього не буде, тому заборона відвідувати пляжі чорноморського узбережжя, купатися в морі залишається актуальною. Я особливо хочу це підкреслити, що шлях буде технічний і тільки для кораблів», – наголосив Братчук.

Нагадаємо, що ввечері 22 липня Україна, Туреччина та Росія за підтримки генсекретаря ООН домовилися про гарантування безпечного експорту зерна з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та Південний протягом 120 днів із можливістю продовження цього терміну. Проте вранці 23 липня рашисти завдали ракетного удару по Одеському порту, пошкодивши об’єкти інфраструктури.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.