Міський голова Южного повідомив, що на свята можуть ввести затяжну комендантську годину

Видео

Міський голова після паузи в декілька днів записав нове відеозвернення на каналі южненського телебачення. В понеділок, 22 серпня, Володимир Новацький повідомив, що напередодні загальнодержавних свят, які Україна відзначатиме 23 і 24 серпня, вирішується питання стосовно можливого подовження комендантської години та формату святкування, якщо взагалі буде дозволено проводити якісь заходи.

«Хочу вибачитися, що декілька днів не записував відеозвернень, так як був у відрядженні по лінії Асоціації міст України. Ця ніч була спокійна, але напередодні навпаки, дуже тривожна, були «прильоти» в Одеському районі. Місто працює в штатному режимі, ми готуємося до 1 вересня (ред. – в укриттях завершуються ремонтні роботи).

Напередодні великих загальнодержавних свят, Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України, хочу повідомити, що масштабних святкувань не буде, адже це небезпечно для жителів нашої громади. Зараз обговорюється, чи буде впроваджена затяжна комендантська година, на добу чи більше. Поки інформації з цього приводу немає, такі рішення приймаються виключно на рівні Одеської обласної військової адміністрації. Як тільки буде відомо стосовно цього – я обов’язкового проінформую», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.