Спортсменка з Южного здобула «золото» чемпіонату світу з кікбоксингу в Італії

Южный спортивный

30 вересня в Італії стартувала цьогорічна першість світу з кікбоксингу WAKO серед дітей, кадетів та юніорів. Честь синьо-жовтого прапора захищатимуть 57 спортсменів: 17 кадетів і 40 юніорів.  Про це повідомили в пресслужбі Національної федерації кікбоксингу України WAKO.

Перший етап чемпіонату світу вже відкрив скарбничку нагород спортсменів збірної команди України. Першою зіркою, яка засяяла на п’єдесталі, стала спортсменка з Южного –  Юлія Шульженок (тренер – Катерина Чорна), яка здобула золоту медаль та стала чемпіонкою світу серед кадетів та юніорів в розділі креативні форми зі зброєю. Про це повідомляється на сторінці kick_forms_yuzhny в Instagram.

“Конкуренція з багатьох сильніших країн світу: Великобританії, Канади, Угорщини, Ірландії. З кожної країни по декілька представників, тому наша Юлія впоралась з виконанням поставлених перед нею задач і впевнено довела, що українці найсильніші, незламні та бойові!”, – зазначається в повідомленні.

Зазначимо, що представники України заявлені і до суддівського корпусу чемпіонату світу. Судді міжнародної категорії Юрій Зубов і Костянтин Деморецький працюватимуть у рингу, тоді як Олег Барков з Катериною Єгоровою – на татамі. Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дітей, кадетів і юніорів триватиме до 9 жовтня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Спортсменка з Южного здобула «золото» чемпіонату світу з кікбоксингу в Італії

  1. Поздравляю с победой чемпионку мира. А горсовету рассмотреть вариант, Юлию Шульженок наградить за спортивные достижения, победой на чемпионате мира первое место, квартирой в г. Южный.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.