Місячник добровільної здачі зброї

Сообщения правоохранительных органов

Южненським ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області з 01 по 30 квітня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Згідно статті 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача та збут вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові матеріали звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Жителі м. Южне, які мають в особистому користуванні мисливську чи газову зброю, зобов’язані забезпечити іі надійну схоронність. Зброя повинна зберігатись за місцем постійного проживання власника в надійно закріплених спеціально підготовлених металевих ящиках або сейфах для зберігання зброї – в розібраному та розрядженому стані, із спущеними курками, окремо від боєприпасів.

Власники газової та мисливської зброї, які не виконують вимоги по зберіганню зброї, або які вчасно не пройшли перереєстрацію, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Переконливе прохання до громадян, які володіють незареєстрованою зброєю, боєприпасами та вибуховими матеріалами або мають відомості про їх наявність, а також по всім питанням в даному напрямку звертатись до інспектора дозвільної системи Южненського відділення поліції Леменчука Юрія Володимировича за адресою:

м. Южне, вул. Хіміків 17:
щодня з 09.00 до 18.00 год.
073-498-23-16

або за телефонами чергової частини:
2-47-32

779-44-71

063-072-67-27

Начальник СП Южненського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області
майор поліції п/п Ю.В. Заболотний

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Добавить комментарий

Не пишите глупости, пожалуйста.