В Україні хочуть ввести штрафи за прослуховування російської музики

Украина

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується запровадити штрафи за відтворення російської музики у громадських місцях. Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту №9547.

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону від 19 червня 2022 року “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора”. На думку авторів законопроекту, зміни необхідні для викорінення сепаратистських настроїв у населення, які можуть створюватись саме через культуру.

“Такі продукти часто за своєю суттю були інформаційними спецопераціями, спрямованими на ослаблення нашої держави. Саме тому слід вживати дієвих заходів щодо обмеження музичного продукту держави-агресора на території України”, – йдеться у пояснювальній записці.

Відповідно до статті 15 Закону України “Про культуру” заборонено також публічно відтворювати фонограми, відеограми та музичні кліпи, в яких фігурують представники російської естради.

Які штрафи хочуть запровадити

За публічне виконання, показ, демонстрацію, оповіщення у закладах торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, музичних фонограм, відеограм, музичних кліпів, їх елементів, інших творів, поширення яких заборонено, можна отримати штраф:

  • від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 5 100 до 8 500 гривень;
  • за повторне порушення від 1 000 до однієї 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 17 000 до 25 500 гривень.

Джерело: apostrophe.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Україні хочуть ввести штрафи за прослуховування російської музики

  1. Путін +російська армія вбила мілліони українців То ми українці повинні відрубати голову Путіну і всим тим росіянам які вбивають нас українців Інакше будуть нас вбивати і вбивати Тільки смерть для путлєра і всих російських окупантів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.