В портах Одещини, в тому числі Південному, збільшилась кількість суден на завантаженні

Украина

Станом на 25 грудня у портах Великої Одеси, в тому числі Південному, збільшилася кількість суден на завантаженні. Наразі в українських портах перебуває 34 торгові кораблі. Про це свідчать дані з порталу MarineTraffic. 

Рух суден у Чорному морі

Наразі відомо, що у порту Одеси стоїть 15 суден, ще 14 — у Чорноморську та 5 у Південному. Крім того, ще 4 судна йдуть на вихід з портів. Про вхід наразі невідомо. 

Робота Дунайських портів

Зазначимо, що з десяток суден наразі рухається у бік Сулінського каналу на Дунаї. Так, в Ізмаїлі на відвантаженні стоять 6 суден, серед яких є продукція ГМК. 

Робота гуманітарних коридорів

Під час підсумкової зустрічі Міністерства інфраструктури Адміністрація морських портів України відзвітувала за 11 місяців роботи підприємства. Наразі відомо, що через порти Великої Одеси вдалося перевантажити понад 50 мільйонів тонн вантажів.

У серпні запрацював Чорноморський гуманітарний коридор, який замінив собою зернову угоду з РФ. Наразі експортна спроможність через порти Великої Одеси становить значну частку економіки України та Одеського регіону зокрема. 

Джерело: odesa.novyny.live.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.