У застосунку «Дія» відтепер можна купити та продати авто: як скористатися

Украина

Сьогодні, 20 грудня, у мобільному застосунку «Дія» для українців стала доступна послуга купівлі-продажу автомобілів. Про це повідомляється у Telegram «Дії». За 15 хвилин можна буде купити або продати автомобіль через смартфон і через деякий час отримати новий техпаспорт, номерні знаки поштою.

Перереєстрація авто у застосунку «Дія» означає, що більше немає необхідності їздити до сервісних центрів МВС для перевірки документів та авто, заповнювати папери, платити квитанції у конкретних банках, заздалегідь записуватись в електронну чергу. Скористатися послугою перереєстрації зможуть лише ті, хто продає авто вперше за рік.

«Все що вам потрібно – розпочати процес купівлі-продажу у додатку, дотримуватися підказок «Дія» та засвідчити проект договору «Дія.підписом». Далі все зробимо за вас, залишиться лише домовитися про передачу та отримання коштів», – зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.