Кабмін запровадив нову підставу для звільнення робітників

Украина

Кабмін України вніс зміни до трудового законодавства – для роботодавців запровадили нову підставу для розірвання договорів. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. Він розповів, що уряд змінив Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавців, якщо з’являється невідповідність працівників займаній посаді за станом здоров’я, та у разі, якщо у них є право на достроковий вихід на пенсію за віком.

Зазначається, що роботодавці отримали нову підставу для звільнення працівників. Мова про те, що вони можуть звільнити держслужбовця у зв’язку з тим, що робітник не може виконувати свої службові через стан здоров’я і має відповідну медичну довідку.

Роботодавець зможе розірвати співпрацю за власною ініціативою у зв’язку з виявленням невідповідності робітника займаній посаді за станом здоров’я у разі, коли на дату звільнення такій особі залишилося не більше ніж півтора року до досягнення пенсійного віку.

В той самий час є категорії працівників, які захищені законом від звільнення з роботи:

  • вагітні жінки;
  • неповнолітні;
  • батьки, які самостійно виховують дітей;
  • працівники, які перебувають на лікарняному тощо.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.