На орендованій у місті Южне квартирі 26-річний чоловік виготовляв PVP для збуту та власного вживання.

Городская хроника Новости

За скоєне правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські встановили: в пошуках легкого заробітку житель Києва в одній із соціальних мереж знайшов невстановлену наразі особу, яка запропонувала йому займатись виготовленням психотропних речовин з подальшим їх збутом в Одеській області. Молодик погодився на пропозицію, переїхав до міста Южне, де орендував для злочинної діяльності квартиру. На нову адресу так званий куратор відправив найманцю поштою все необхідне для виготовлення за наданими інструкціями психотропних речовин, їх фасування та доставки у визначені місця замовникам.
В ході обшуку за місцем тимчасового мешкання зловмисника слідчі виявили та вилучили хімічне обладнання, прекурсори, пакувальний матеріал, а також 43 грами забороненої в обігу особливо небезпечної психотропної речовини – PVP, виготовленої для збуту, і 11 грамів тієї ж речовини, яку молодик зберігав для власного вживання, без мети збуту. Походження та вагу вилученого підтверджено експертними висновками.
Поліцейські одразу затримали правопорушника в процесуальному порядку та звернулися до суду з клопотанням щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке той задовольнив.

Згідно з чинним законодавством максимальне покарання, яке загрожує правопорушнику, до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування ми завершили і обвинувальний акт скерували до суду», – повідомив начальник територіального підрозділу поліції Євген Орлов.

Джерело інформаційного повідомлення Одеське районне управління поліції № 2

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.