Сьогодні міський голова Володимир Новацький вручив Почесну відзнаку «За заслуги перед Южненською міською територіальною громадою» (ПОСМЕРТНО) нашому земляку – Захиснику України СТЕЦЮКУ ЮРІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ, стрільцю – помічнику гранатометника стрілецького батальйону, солдату Збройних сил України, який загинув 14.12.2023 року під час виконання бойового завдання, в районі н.п. Григорівка Бахмутсього району Донецької області. Нагороду отримали батьки Юрія.
Дякуємо нашим захисникам. Пам’ятаємо і вшановуємо пам’ять про кожного Героя, який віддав своє життя за Україну… Віримо в нашу перемогу! Слава Україні! Героям слава!
![](https://www.yuzhny.info/wp-content/uploads/2024/05/50.-Стецюк-1-289x520.jpg?v=1717150101)
Повідомляється на сайті Южненської міської територіальної громади
Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей