Мільйони на допомогу: заступник міського голови Южного Леонід Нейков прозвітував, куди виділили кошти з місцевого бюджету

Городская хроника Новости

Заступник Южненського міського голови Леонід Нейков на своєму офіційному телеграм-каналі прозвітував про підтримку наших захисників. Точніше, розповів, куди саме були виділені кошти з місцевого бюджету.

«Друзі, про усі добрі справи звітувати не можу з обʼєктивних причин. Але про дещо все-таки можу розповісти», — йдеться у повідомленні.

Відтак, за його словами, фінансово отримали допомогу:

— 5 мільйонів для ГУР МО
— 4 мільйони для СБУ
— 3 мільйони для Національної гвардії
— 1 мільйон для 28-ї бригади
— 1 мільйон для військової частини А4962

Він зазначає, що в умовах повномасштабної війни — це крапля в морі. Адже видатки на підтримку та забезпечення Сил оборони колосальні. Нейков анонсував, що зупинятися на цьому не планують і на наступний квартал вже планують виділити ще 15 мільйонів для захисників.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Мільйони на допомогу: заступник міського голови Южного Леонід Нейков прозвітував, куди виділили кошти з місцевого бюджету

  1. То есть бюджет громады это что, благотворительный фонд? А например ездить по дороге Южный Одесса все сложнее, ведь яма на яме, обочина угандошена полностью, но мы не замечаем. Пора пригласить президента к нам в гости.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.