Южненська громада попрощалася із захисником Євгеном Синицею

Городская хроника Новости

Сьогодні, 10 липня, Южненська громада провела в останню путь свого захисника — Синицю Євгена Володимировича, солдата 2 мінометного взводу мінометної батареї в/ч А7048, який народився в 1977 році. Євген трагічно загинув 4 липня 2024 року під час виконання бойових завдань щодо захисту Батьківщини в Чорнобильській зоні відчуження Київської області. Церемонія прощання відбулася на площі Перемоги біля пам’ятника Захисникам Вітчизни. Попрощатися з Героєм прийшли рідні, близькі, друзі, мешканці громади, представники виконавчого комітету та міської ради. З прощальним словом виступила заступниця міського голови Олена Баранецька. «Щодня наші Герої захищають нас на землі, в небі і в морі. Ми дякуємо кожному, хто не замислюючись пішов на захист нашої держави. Хто попри всю складну ситуацію і усвідомлення трагічності, що відбувається, поставив державу на перше місце. Поставив на перше місце захист своєї громади, захист нас із вами. Дякуємо кожному Героєві, який загинув, кожному Героєві, який сьогодні на передовій. Ми щиро вдячні родині за Героя! Пробачте, що не змогли зробити все, щоб зберегти його живим. Слава Україні!», — сказала Олена Баранецька.

Южненська міська рада висловлює глибокі співчуття родині та близьким Євгена Синиці. Його подвиг назавжди залишиться в наших серцях, а його ім’я буде вписано в історію нашої громади як символ відваги та самопожертви.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.