45 РОКІВ ДОНОРИ АТ «ОПЗ» ЗДАЮТЬ СВОЮТЬ СВОЮ КРОВ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ СОТНІ ЖИТТІВ

Городская хроника Новости

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та її компонентів

Важливість цього міжнародного дня поєднано з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями, травмами, отриманими пораненнями тощо. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів.

Донорська організація акціонерного товариства “Одеський припортовий завод” відома на всю Україну. Вже 45 років працівники підприємства безоплатно здають свою кров, щоб врятувати сотні життів. Працівники Одеського припортового заводу у мирний час завжди підтримували гуманітарні ініціативи, і під час війни, коли значно збільшилась потреба в крові та її компонентів для поранених у бойових діях, ніколи не лишаються осторонь.

За 45 років існування донорської організації АТ «ОПЗ», донори заводу безкоштовно здали 7127 літрів крові та її компонентів. Ми всі розуміємо важливість донорства, адже тільки одна донація крові дає шанс на життя трьом людям,- зазначає очильниця організації, адміністратор медичного центру заводу Наталя ЧЕРЕПАНОВА.

На сьогоднішній день в складі організації донорів акціонерного товариства “Одеський припортовий завод” приймають активну участь 70 заводчан, серед яких – 60 донорів з почесним званням «Почесний донор України» та 3 члени організації – «Заслужений донор України». Джерело інформаційного повідомлення сторінка Одеський припортовий завод/Odesa Port Plant у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.