Воєнний стан: ще одній категорії чоловіків дозволили виїжджати за кордон

Без рубрики

Українські авіатори тепер можуть вільно виїжджати для роботи за кордоном або проходження тренування на тренажерах під час дії воєнного стану. Це дозволив уряд України, який вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України. Відповідно до постанови уряду №1148 від 4 жовтня 2022 року, яку оприлюднили нещодавно, за кордон можуть виїжджати пілоти, бортпровідники, техніки з обслуговування літаків та інші люди, які мають свідоцтва авіаційного персоналу. Авіатори, які працюють в українських авіакомпаніях, для перетину кордону мають надати трудовий договір, дійсне свідоцтво та наказ авіакомпанії про закордонне відрядження.

Прикордонна служба України за новими правилами буде випускати також пілотів, бортпровідників, авіаційних техніків та інших авіаторів, які звільнилися з авіакомпаній, але хочуть поїхати для роботи за кордоном. У такому разі їм потрібно надати укладений договір з іноземною компанією або лист від неї про намір укласти договір, свідоцтво та відмітку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військомату).

До цього моменту авіатори могли виїжджати за кордон у випадку, якщо авіакомпанії оформлювали на них бронювання. Але таке бронювання покривало не весь штат. До того ж виїзд за кордон був заборонений пілотам, бортпровідникам та технікам, які звільнилися або були скорочені авіакомпаніями. Тепер ця категорія авіаторів може легально виїхати з України та отримати роботу в іноземних авіаперевізниках, де спостерігається дефіцит персоналу.

Документи, що регулюють виїзд за кордон авіаційного персоналу (пілотів, бортпровідників, техніків) під час дії в Україні воєнного стану:

Постанова від 04 жовтня 2022 р. №1148
Правила перетинання державного кордону громадянами України

Джерело: sundries.com.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.