В Україні запровадять рибальський квиток для любителів-рибалок: що це таке та як отримати

Без рубрики

Для любителів-рибалок впроваджується нова ініціатива – рибальський квиток для вилову додаткової кількості водних біоресурсів понад добову безоплатну норму вилову, пише SEEDS

Квиток рибалки-любителя – це експериментальний проект Міністерства аграрної політики та продовольства України й Держрибагентства. Його основна суть – надати можливість рибалкам-любителям придбати платну послугу з видачі рибальського квитка для добування водних біоресурсів понад добову безоплатну норму вилову.

Добова безкоштовна норма вилову для кожного громадянина залишається у розмірі 3 кг водних біоресурсів + одна особина.

Рибальський квиток діятиме на водних об’єктах, на яких будуть визначені ліміти допустимого вилову водних біоресурсів для любительського рибальства, котрі встановлюватимуться на підставі науково-біологічних обґрунтувань. Ліміти на рибальські квитки розподілятимуться через Єдину державну електронну систему управління галуззю рибного господарства та продаватимуться рибалкам-любителям, повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

«Зміни у рибній галузі, які в минулому році розпочалися з реформування промислового і аквакультурного секторів, продовжилися цьогоріч у дуже важливому для нас сегменті любительського рибальства. Перший вагомий крок було зроблено наприкінці 2022 року прийняттям нових Правил любительського і спортивного рибальства, які не оновлювались понад 20 років. Наступним етапом заплановано введення рибальського квитка, який не тільки розширить права мільйонів рибалок-любителів, а й створить додаткові умови для розвитку усієї галузі. Це усталена міжнародна практика, яка існує в різних формах у цивілізованих країнах світу і яку ми невдовзі запровадимо в Україні», – зауважив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Для того, щоб придбати рибальський квиток необхідно створити електронний кабінет, зареєструвавшись в Єдиній державній електронній системі управління галуззю рибного господарства та вказати основні дані про себе. Кошти сплачені рибалками за квиток витрачатимуться першочергово на відновлення природних популяцій водних біоресурсів, шляхом зариблення тих водних об’єктів у яких проводили любительський лов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Україні запровадять рибальський квиток для любителів-рибалок: що це таке та як отримати

  1. Господи, спаси и сохрани, от этих “новаторов”. У нас уже вводили транспортный налог (даже в том виде, в каком он сейчас есть) с обещаниями деньги пускать на развитие дорожной инфраструктуры, как вы понимаете этого не происходит. С рыбацким билетом, в этой стране, это ящик пандоры. Сперва введут для ловли больше нормы(интересно на сколько), потом для всех вообще, а потом и цена билета будет расти каждый год. Про способ покупки вообще дикий ор, вместо того, что бы максимально упростить, предлагают открывать кабинет на сайте, вносить свои данные. Для восстановления биоресурсов, не билеты надо вводит, а отменять пром вылов хотя бы временно. Про самозахват мест рыбалки вообще молчу.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.