В яких країнах Європи найбільше працевлаштованих біженців з України

Без рубрики

Найвищий рівень зайнятості українських біженців – у Польщі: 65% українців працездатного віку знайшли роботу. У Польщі, зазначимо, найбільше переміщених з України осіб – понад 950 тис.
Про це повідомляє «Слово і діло». На другому місці опинилася Велика Британія: у країні, куди від війни виїхали 246,8 тис. українців, 61% знайшли роботу.

У Швеції працевлаштувалися 56% переселенців з України (загалом їх у країні 41,4 тис.), у Литві – 53% (у країні 50,7 тис. українських біженців), Чехії – 51% (368,7 тис.). У Данії (39,7 тис. зареєстрованих переселенців з України), Нідерландах (94,4 тис.), Естонії (50,5 тис.) на роботу влаштувалися 46% українських біженців. Близько третини українців працевлаштувалися у Франції, всього там зареєстровано 70,6 тис. переміщених осіб. В Ірландії (97,5 тис.) роботу знайшли 28% біженців.

Найнижчий рівень зайнятості серед переміщених осіб з України в Німеччині (1,1 млн), Італії (167,5 тис.) та Швейцарії (66,1 тис.) – по 19%. Найвищий рівень зайнятості українських біженців – у Польщі. Швейцарія, до речі, планує спростити працевлаштування українських біженців – скасувати дозвіл на роботу, який видається місцевою владою. У парламенті вважають, що усунення бюрократичних перешкод має збільшити частку працевлаштованих українців удвічі.

В Україні офіційно зареєстровано майже 4,9 млн внутрішньо переміщених осіб, 40% з них працюють.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.