Українцям виплатять по 1800 гривень на оплату “комуналки”

Без рубрики

Кількість одержувачів субсидії на оплату комунальних послуг цього сезону суттєво збільшилась. Пов’язано це з тим, що прибутки українців знизилися. Цього сезону середній розмір пільги становитиме 1800 гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Він також додав, що держава має негайно реагувати на нові заявки щодо нарахування субсидій. На сьогодні пільги отримують майже 2,5 млн домогосподарств, але незабаром їхня кількість зросте. Вже зафіксовано зростання кількості заявок.

“Середній розмір субсидії прогнозовано складе близько 1800 грн. на місяць. У бюджеті як на цей, так і на наступний рік достатньо коштів, щоб підтримати найбільш уразливі верстви населення та надати необхідний обсяг допомоги у вигляді субсидій”, – сказав Шмигаль.

Щоб оформити субсидію, слід звернутися до органів соціального захисту населення, заповнити заяву та надати всі необхідні документи. Крім того, продовжуються виплати на оплату комунальних послуг для осіб, які безкоштовно надали житло ВПО. Держава сплачує по 900 грн на місяць за кожного переселенця. Головна умова для власників житла, щоб вони мали право власності на цю нерухомість, не мали боргів за “комуналку” та надали людям житло безкоштовно.

Джерело: hvylya.net

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.