Українцям назвали продукти, які подорожчають в наступному році

Без рубрики

Постійні відключення світла змусили український бізнес пристосуватись до роботи в нових реаліях, але такі зміни тягнуть за собою неприємні наслідки для гаманців українців. Що може подорожчати вже найближчим часом, йдеться у сюжеті “Вікна“. Український бізнес масово переходить на роботу від генераторів, які не лише дорогі власними силами, а й змушують витрачатися на паливо. У свою чергу, пальне нещодавно знову подорожчало і це провокує зростання цін на товари.

Наприклад, багато українських птахофабрик оснащені генераторами, але повноцінно працювати на них вкрай складно. Якщо ситуація з енергосистемою не змінюватиметься на краще, то наступного року, ймовірно, скорочуватимуть поголів’я, яке за час війни і так зменшилося. Якщо це станеться, то м’ясо та яйця дорожчатимуть.

Хлібзаводи також опинилися у складному становищі, оскільки процес замісу тіста та випікання хліба досить тривалий і під відключення світла його не підлаштуєш. Через це з’являється багато браку і виробники зазнають збитків. При цьому на генераторах пекти хліб неможливо, оскільки потужностей для процесу не вистачає. За прогнозами експертів, цінники на хліб зростуть до 5%. Але якщо навесні ситуація покращає, то зростання цін, можливо, вдасться уникнути.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.