У Раді пропонують ввести щомісячний платіж за бронювання військовозобов’язаних – Forbes

Без рубрики

У Верховній Раді готують законопроєкт щодо зміни підходу до бронювання військовозобов’язаних: депутати пропонують ввести щомісячний платіж, який гарантує відстрочку від мобілізації для різних категорій працівників. Як розповів співавтор законопроєкту Дмитро Наталуха, пропонується надати можливість бронювати співробітників усім підприємствам, а не лише критично важливим зі списку Кабміну. Головна умова для цього – компанія має працювати у «білу» та сплачувати податки до бюджету.

Наразі розглядається варіант до 1,5% військового збору додати фіксовану ставку у розмірі 20 тисяч гривень за кожного заброньованого співробітника. Бронювати можна буде до 50% від військовозобов’язаних працівників. За словами нардепа, за різними сценаріями фіксована ставка за бронювання може принести від 18 млрд до 155 млрд гривень на рік. З посиланням на законопроєкт Forbes пише, що зараз в Україні заброньовано 538 тисяч чоловіків, включаючи державних службовців та працівників військових адміністрацій.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.