У «Дії» з’явиться чат-бот на основі штучного інтелекту «Надія»

Без рубрики

Мінцифри готує до запуску AI-помічника у застосунку «Дія» для спілкування з клієнтами у чаті. Про це повідомив в Телеграмі віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає “Укрінформ”.

«Одна з ідей, над якою працюємо, — помічник на основі штучного інтелекту, який допоможе контактному центру відповідати на звернення. Помічника зватимуть Надія. Це буде чатбот нового покоління, який у чаті спілкуватиметься людяною мовою й допоможе розв’язати нескладну проблему», – йдеться в повідомленні.

За словами Федорова, для створення AI-помічника в міністерстві використовують технологічне рішення від однієї з провідних міжнародних компаній. Основними перевагами чат-бота будуть швидкість відповіді та економія часу й ресурсів команди підтримки «Дії».

«Зараз якість відповідей AI-помічника мене влаштовує на 80%, буде краще. Плюс не зовсім влаштовує швидкість відповідей. Працюємо й над цим. Це буде революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу. Я впевнений, що штучний інтелект — це більше про можливості. Зараз відбуваються великі зміни в кожній сфері, у кожну сферу життя він інтегрується. Мінцифра продовжує працювати над законодавчим полем для ШІ та інтегрувати його в освіту», – додав віцепрем’єр.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.