Тарифи на воду почнуть зростати з квітня і будуть різними для обласних центрів

Без рубрики

В Україні планують підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення — Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) розгляне це питання у березні.

«Наразі опрацьовується можливість встановлення вказаних тарифів двома етапами: з 01.04.2023 та з 01.07.2023, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів. Зокрема, проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства. З метою стримування фінансового навантаження на споживачів, та в той же час для забезпечення їх послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості Регулятором були мінімізовані витрати у структурі тарифів», — таке повідомлення розміщено на сайті регулятора.

У матеріалах для обговорення наведена така таблиця з пропозиціями щодо нових тарифів. Зазначимо, що тариф на воду для обласного водоканалу, у випадку з Южним, це одеський “Інфоксводоканал”, встановлюють в НКРЕКП, місцеві органи влади на це впливу не мають.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Тарифи на воду почнуть зростати з квітня і будуть різними для обласних центрів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.