Стало відомо, які продукти в Україні подорожчають найбільше

Без рубрики

За кілька місяців вартість курячих яєць на полицях магазинів України суттєво підскочить. Також українському споживачеві варто готуватися до зростання цін борщового набору та молочки. Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. За його словами, рекордне подорожчання продуктів в Україні спостерігалося в перші чотири місяці повномасштабного вторгнення Росії. На сьогодні ціни зростають у два-три рази менше.

“У серпні та на початку вересня ми бачили найнижчі ціни в Україні, далі вони зростатимуть. До кінця року та наприкінці зими побачимо ціну по 50 гривень на яйця. Я кажу про те, що ми можемо купити в магазинах — можна спрогнозувати будь-що окрім вартості яєць, тому що виробники настільки колотяться між собою, що ціна якраз зростає напередодні нового року. Вона потім починає спадати. Така ситуація буде спостерігатися і зараз: у грудні ми матимемо максимальну ціну, а от у січні вона буде знижуватись. Вартість зростає навіть не зважаючи на попит українців”, — зазначив Дорошенко.

За його прогнозом, у цей же період варто очікувати подорожчання борщового набору. Наприклад, картопля може коштувати по 30 гривень за кілограм. При цьому значна частина овочів вже взимку буде імпортуватися, як і в цьому році. Молочка також подорожчає і її ціни будуть вищими за європейські, хоча це в Україні є явищем останніх років, вважає Дорошенко.

Дефіциту сирів в Україні не буде і недолік сировини чи молочки тривалого зберігання буде вирішуватися шляхом імпорту з Європи. Чимало у ціноутворенні буде залежати від курсу долара, це має значення для виробників та імпортерів.

Джерело: agrotrend.com.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Стало відомо, які продукти в Україні подорожчають найбільше

  1. Дорошенко отстаёт от жизни. В магазинах Южного яйца уже по 50 грн, а у частников по 60.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.