Раді пропонують поліпшити процес мобілізації в Україні: що може змінитися

Без рубрики

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9566, який має розширити можливості мобілізації громадян у військові підрозділи в умовах воєнного стану. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Верховної Ради.

Як вказано у пояснювальній записці, виборці та представники ТЦК та СП запропонували внести законодавчі зміни. Вони дозволятимуть мобілізовувати працездатних осіб військовозобов’язаного віку і стану, які не готові воювати, для виконання робіт, що мають оборонний характер, забезпечують функціонування національної економіки в умовах воєнного стану.

У випадку, якщо законопроект приймуть, військкомати зможуть сконцентруватися на роботі з вмотивованими патріотами. На думку автора законопроекту, нардепа від партії “Слуга народу” Георгія Мазураша, зміни до закону про мобілізацію посприяють зменшенню кількості ухилянтів.

“Це реалістичний, мудрий і прагматичний підхід, який неминуче дасть комплексний позитивний ефект і дозволить нам бути сильнішими у протистоянні проти рашистської агресії”, – сказано у пояснювальній записці.

Нещодавно Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні на 90 діб. Вони діятимуть щонайменше до 15 листопада 2023 року. Чоловіки від 18 до 60 років вважаються військовозобов’язаними, а отже припадають під призов до армії.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Раді пропонують поліпшити процес мобілізації в Україні: що може змінитися

  1. Як це вони не готові воювати,а хто готовий?!Кликали путіна хай зустрінуть.Закон для всіх один.Треба було бачити загрози.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.