ПриватБанк впроваджує нову послугу для клієнтів за кордоном

Без рубрики

Державний ПриватБанк вирішив доставляти платіжні картки «Новою поштою» до шести країн Європи. До кінця січня 2024 року доставка карток буде безкоштовною. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Клієнти ПриватБанку відтепер можуть перевипустити діючу платіжну картку чи відкрити нову цифрову картку в “Приват24” та отримати «фізичну» картку через Нову пошту у шести країнах Європи, де через війну чи інші обставини зараз перебуває найбільше українців», — сказано у повідомлені.

Замовлення карток з доставкою за кордон вже доступно у “Приват24”. Отримати картку ПриватБанку можна у відділеннях або через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу в:

  • Польщі,
  • Молдові,
  • Литві,
  • Німеччині,
  • Чехії,
  • Румунії.

ПриватБанк нагадує, що від початку повномасштабної війни було подовжено строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет-магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у “Приват24” та отримати платіжну картку з доставкою по всій Україні та за кордон. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.