Мінагрополітики та виробники домовилися стабілізувати ціни на яйця

Без рубрики

Міністерство аграрної політики та продовольства України та асоціація “Союз птахівників України” уклали меморандум щодо курячих яєць. Він діятиме до 31 грудня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Мінагрополітики.

“Документ спрямований на те, щоб стабілізувати ціни на курячі яйця та не допустити перевищення оптово-відпускних цін реалізації від рівня, за якими яйця постачаються до торговельних мереж”, – йдеться в повідомленні.

За даними пресслужби, виробники яєць у межах меморандуму взяли на себе зобов’язання наситити внутрішній ринок яйцями, зокрема збільшити чисельність поголів’я курей-несучок та обсягів виробництва яєць.

“Мінагрополітики зі свого боку сприятиме, щоб виробники курячих яєць були забезпечені необхідними умовами та ресурсами для роботи, а також мали змогу залучити доступний кредитний ресурс для своєї виробничої діяльності. Крім того, міністерство сприятиме стабільності внутрішніх цін на зернофуражні й олійні культури та продукти їх переробки”, – повідомили в прес-службі.

Меморандум діятиме до 31 грудня цього року, може бути продовженим у разі необхідності та є відкритим до підписання виробниками харчових курячих яєць. Зазначимо, що подорожчання яєць в останні місяці призвело того, що ціни зросли до максимального для України рівня. Але значного здешевлення можна очікувати лише навесні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Мінагрополітики та виробники домовилися стабілізувати ціни на яйця

  1. Таки я не понял, до чего они договорились? Что яйца будут не дороже 100 грн? Благодати мать вашу!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.