Енергетики завтра розпочнуть ремонти на Одещині

Без рубрики

Дефіциту потужності в енергосистемі України на ранок суботи, 4 березня, немає. При цьому завтра енергетики розпочнуть додаткові ремонти в Одеській області. Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на “Укренерго“.

“Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 21 день поспіль і наразі не прогнозується”, – йдеться в повідомленні.

При цьому мережевих обмежень у мережах “Укренерго”, що спричиняли б необхідність обмеження споживачів, в областях наразі немає. Водночас енергетики, в неділю, 5 березня, розпочнуть додаткові ремонтні роботи на енергооб’єктах в Одеській області, які дозволять підвищити надійність живлення Одеського регіону. Підготовчі роботи вже почалися.

“Це складні роботи на високовольтному обладнанні, тому упродовж неділі, а також у понеділок можливі тимчасові обмеження споживання. Роботи проводяться на енергооб’єктах, які були неодноразово пошкоджені ворожими обстрілами і можуть мати приховані пошкодження”, – йдеться в повідомленні.

В компанії зазначають, що відновлення функціонування цих об’єктів, на жаль, не виключає ризиків виникнення відмов інших елементів мережі, які живлять Одесу, що можуть статися під час проведення ремонтних робіт.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.